"Sieci ATM"

Krótki opis

W kursie zawarto podstawową wiedzę dotyczącą technologii ATM, jej możliwości i strategii rozwoju. Skupiono się na zasadach działania, architekturze, korzyściach wynikających z użytkowania sieci ATM, strategiach sterowania ruchem i przyszłych kierunkach rozwoju technologii ATM. Zakres tematyczny kursu obejmuje zarówno zagadnienia podstawowe, jak i zaawansowane, począwszy od koncepcji technologii ATM, aż do MPOA i MPLS.

Głównym celem kursu jest dostarczenie specjalistom zajmującym się telekomunikacją skondensowanej wiedzy dotyczącej technologii ATM, przydatnej w ich życiu zawodowym, aby mogli oni podejmować świadome decyzje dotyczące strategii wdrażania tej technologii. Kurs może też być wykorzystywany przez studentów kierunków inżynierskich w szczególności telekomunikacji i informatyki, projektantów systemowych, inżynierów zajmujących się sprzętem i oprogramowaniem, menadżerów w zakresie R & D i rozwoju rynku itd.

Od użytkownika oczekuje się jedynie podstawowej znajomości sieci komputerowych i protokołów sieciowych oraz zrozumienia funkcjonalności routerów i przełączników.

Wymagania: Przeglądarka internetowa (IE / Netscape 5.0 albo nowszy) + wtyczka Flash 5.

Grupa docelowa:

Kurs przeznaczony jest dla studentów wyższych lat kierunku elektronika i telekomunikacja. Może być także przydatny dla studentów kierunku informatyka. Ćwiczenia umieszczone w ramach lekcji mogą być także przydatne dla pracowników operatorów sieci telekomunikacyjnych, którzy zajmują się eksploatacją systemów komutacyjnych i sieci.

Nawigacja:

Szybka pomoc w qórnej belce
Idź do pierwszej strony prezentacji
Przejdź o jedną stronę wstecz
Przejdź o jedną stronę w przód
Idź do ostatniej strony prezentacji

Zalecane jest oglądanie lekcji kursu na monitorze o przękątnej min. 17".

 Lekcje: